19 września 2012

AUTUMN
koszula[Allegro], buty[Stradivarius], torba[zwykły sklep]
zdjęcia Judi http://calaike.blogspot.com/

13 komentarzy:

niema pisze...

ciekawie;)

fashionconfusion pisze...

twój zestaw jest magiczny ! koszula i buty robią wrażenie ! GENIALNIE

PorcelainDesire pisze...

świetny zestaw ;)

lovexmoschino pisze...

Pięknie wyglądasz.
Koszula jest świetna, idealnie do Ciebie pasuje :)

Futuristka pisze...

Cudna jest ta koszula:)

Elisabeth Secret pisze...

bosko!

uwielbiam Twoje stylizacje : )

Anonimowy pisze...

Fotki masz dość profesjonalne. Fajny pomysł na życie. Ale zmień trochę styl pisania,żeby trafiać do większej publiczności. Teraz to Twoje pisanie brzmi jak domałych dziewczynek, do których kierujesz dosyć górnolotne słowa, a sama jesteś młoda.
Pozdrawiam i bez urazy.

Lolka pisze...

Anonimowy- dziękuje za rade jednak nie zależy mi na tym zeby przypodobać sie komuś na siłe, taki mam styl pisania i koniec. Czasami nie pisze w ogóle i to też jest ok. Właściwie to nie wiem co Twoim zdaniem powinnam zmienić bo napisałeś/aś dość ogólnikowo. Proponuje na drugi raz sie podpisać bo przecież wnioskując z komentarza mam do czynienia z osobą dorosłą i dojrzałą, a lepiej dyskutuje sie z kimś kto posiada jakakolwiek tożsamość. Pozdrawiam

malinka pisze...

świetna stylizacja- koszula podbiła moje serce!!!! Obserwuję i pozdrawiam!!!

Anonimowy pisze...

Owszem jednak jako osoba publiczna nie do końca muszę się ujawniać, zwłaszcza na takim blogu. A w zmianie stylu pisania chodzi mi o to, że jak dla mnie jest on dosyć "cukierkowy" i brakuje poprawnej stylistyki... a przecież prowadzenie bloga to nie tylko fajne fotki ale i mądre, ciekawe przemyślenia autora, które dobrze powinno się czytać...
Pozdrawiam

Lolka pisze...

Jako osoba publiczna w dosłownym rozumieniu tego słowa jesteś osobą jawną, więc Twoje uzasadnienie jest bezpodstawne. Słowo "cukierkowy" pozostawię bez komentarza, a co do poprawnej stylistyki możemy umówić się tak, że swoje teksty najpierw wyślę do Ciebie byś mógł/mogła zrealizować się jako polonista i je poprawiać[koniecznie czerwonym długopisem:)] Moje przemyślenia są widoczne na zdjęciach, a tekst to tylko dodatek , który traktować należy z przymrużeniem oka. Jeśli jednak tak bardzo zależy Ci na tym aby poznać moje filozoficzne przemyślenia na temat mody możemy wspólnie rozwiązać zagadkę czy do jedwabnej koszuli pasują guziki trójkątne czy kwadratowe, lub czy życie bez setnej pary butów miałoby sens czy już niestety nie:)
Pozdrawiam

Calaike pisze...

Drogi Anonimie:
Ja natomiast próbuje rozwiązać zagadkę natury czysto praktycznej mianowicie, w głowę zachodzę- co też miałeś/aś na myśli pisząc, cytuje:"Fotki masz dość profesjonalne" ?

Ola pisze...

zakochałam się w koszuli <333

Obserwatorzy