12 marca 2012

12.03.2012

Uwielbiam żółty i uwielbiam ten płaszcz dlatego też musiałam go Wam pokazać:) Mimo ,że było dość zimno moja wytrwała ekipa dała radę:) Dzięki dla Judi i Moni . 
Swoją drogą w małym mieście różne rzeczy potrafią wzbudzić sensację :P
płaszcz[Wallis], spódnica[Zara], buty[DeeZee], koszula[sh]

zdjęcia Monika Wiktor

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Z całym szacunkiem, ani te zdjęcia nie są piękne ani modelka nie wyszła okazale. Monia śledzę Twoje zdjęcia ale w tym wypadku to porażka.

Anonimowy pisze...

Modelka niech popracuje nad nogami bo wyglądają jak u golema. Przepraszam za szczerość...

Lolka pisze...

Anonimie nr1 to jest blog z moimi stylizacjami, przynajmniej takie mam założenie więc bardziej zmobilizowałabyś mnie do ulepszania swoich postów krytyką związaną z outfitem a nie moja zwykłością czy niezwykłością, anonimie nr 2 - a do którego golema mam się porównywać bo są różne rodzaje i teraz będę miała problem, musisz wyrażać sie bardziej dokładnie tak na przyszłość:) ps: zdradź mi proszę jak Ty utrzymujesz tak idealną sylwetkę:)

latostulecia pisze...

witam wszystkich wszem i wobec, przyjmuję krytykę i ocenę, które najczęściej uważam za pożyteczne i budujące. natomiast chyba nigdy nie przyjmę, albo raczej nie zrozumiem postawy "anonimowości" w internecie. jeśli wstydzę się podpisać pod swoimi słowami imieniem i nazwiskiem, to zwyczajnie ich nie wypowiadam. powiem tak... jeśli usłyszę to z Twoich ust w realnym życiu, to masz u mnie duży szacunek. pozdrawiam, MONIKA WIKTOR

Anonimowy pisze...

Pięknie, anonimowi chyba ślepi są :O

bluestar pisze...

Zazdrośc, moi Drodzy-czysta zazdrość.... Dziwie się, że chce się ANONIMOWYM tracic czas na hejtowanie zamiast samemu ruszyc cztery litery i pokazać coś światu, haha. Lolka przecież wiesz, że jesteś genialna, masz talent i co najważniejsze odwagę. Także rób swoje, pamiętaj, że masz Nas:)
Judit

Obserwatorzy